Reszel

Reszel - miasteczko na Warmii

Przysłowia ludowe: Gdy z początkiem sierpnia panują upały, to zima długo trzyma kożuch biały.Gdy na Wniebowzięcie Panny ciepło dopisuje, to ciepły i pogodny koniec lata obiecuje

Restauracja Rycerska

Reszel - Wydarzenia_szkolne

Grudniowy wyjazd

Dzieci z punktu przedszkolnego „Nasze Przedszkole” w Leginach w dniu 19.12.2011 r. udały się na wycieczkę do Olsztyna. Tym razem przedszkolaki udały się do kina Helios w Olsztynie na bajkę pt. „Artur ratuje gwiazdkę”. Bajka opowiadała o Św. Mikołaju, który porusza się statkiem kosmicznym jak przystało na XXI wiek. Niestety okazuje się, że Św. Mikołaj zapomniał o jednym dziecku. Jego syn Artur, postanawia w sposób tradycyjny - saniami, ten prezent dostarczyć. Prezent zostaje dostarczony, a Artur od tej pory staje się Świętym Mikołajem. Podczas oglądania bajki dzieci były bardzo grzeczne i widać było, że oglądana bajka bardzo ich interesuje. Po bajce udaliśmy się na obiad – frytki i schabowego. W restauracji uczciliśmy też urodziny Natalki Kołakowskiej, która poczęstowała nas urodzinowymi cukierkami.

Życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Oby czas spędzony w gronie rodziny przyniósł Państwu i dzieciom wiele radości. Niech każdy dzień niesie wiele ciepła i nadziei. Wszelkiej pomyślności, worka prezentów i ogromnej gwizdki z nieba.

WESOŁYCH ŚWIĄT

REKLAMA

opublikowano: 2011-12-21, © Dorota Witek,

1201

ostatnie artykuły z tego działu:

REKLAMA

fot. Dorota Witek
fot. Dorota Witek
fot. Dorota Witek
fot. Dorota Witek
fot. Dorota Witek
fot. Dorota Witek
fot. Dorota Witek
fot. Dorota Witek