Reszel - Reszelska Liga Halowa 2013/2014
RESZELSKA LIGA HALOWA II KOLEJKA
RESZELSKA LIGA HALOWA II KOLEJKA 14 grudnia 2013 r.
II Liga - godz. 15.50
- 15.50 - Zespół Szkół - Zamek
- 16.15 - MKS Junior - Junior Orlęta
- 16.40 - OSP - Atomówki
- 17.05 - Petrimex - Sokół Garbno
- 17.30 - MKS Junior Mł. - Romix
Wyniki 2 kolejki rozgrywek
Nazwa drużyny – Nazwa drużyny | Wynik |
Zespół Szkół – Zamek Murawski, Obidowski po 1 oraz Kozubowski, Trzczak po 1 | 2:2 |
MKS Junior Korsze – Junior Orlęta Filipowicz, Cyliński, A.Miłek po 1 oraz Rudziński 1 | 3:1 |
OSP Reszel - MKS Atomówki Korsze Jaśkiewicz 2, Ruszkul 1 | 3:0 |
Petrimex Korsze – Jeżewo Błękitni Garbno Łojewski 1 | 1:0 |
MKS Junior Mł. – Romie Gąsiorowski 2 oraz Modzel, Bieluń po 1 | 2:2 |
Tabela po 2 kolejce
l.p. | Nazwa drużyny | Ilość meczy | Punkty | Bramki |
1 | OSP Reszel | 2 | 6 | 6:1 |
2 | MKS Junior Młodszy Korsze | 2 | 4 | 12:2 |
3 | Romix | 2 | 4 | 7:4 |
4 | MKS Junior Korsze | 1 | 3 | 3:1 |
5 | Petrimex Korsze | 1 | 3 | 1:0 |
6 | Zespół Szkół Reszel | 2 | 2 | 4:4 |
7 | Junior Orlęta | 2 | 1 | 3:5 |
8 | Zamek Reszel | 2 | 1 | 3:5 |
9 | Jeżewo Błękitni Garbno | 2 | 0 | 2:6 |
10 | MKS Atomówki Korsze | 2 | 0 | 0:13 |
Klasyfikacja strzelców:
- 5 – Gąsiorowski (MKS Junior Mł.)
- 4 – Juraniec (MKS Junior Młodszy), Jaśkiewicz (OSP),
- 3 - Murawski (ZS),
I Liga - godz. 18.00
- 18.00 - Warpuny - Łankiejmy
- 18.35 - Oleńka - Tatra Stachowizna
- 19.15 - Sokół - Chorzela
- 19.50 - MKS Korsze - Warsztaty
Wyniki 2- kolejki rozgrywek
Nazwa drużyny – Nazwa drużyny | Wynik |
Warpuny – Tytan Łankiejmy Paszkowski 1, Romanowski 1 | 1:1 |
Sklep Oleńka – Tatra Stachowizna Kajak 2, Traut, Badurof po 1 | 0:4 |
MKS Korsze – Warsztaty Pikała 2, Klimko, Jankiewicz, Zubrycki, Bójko, Terlik po 1 | 0:7 |
Sokół Garbno | pauza |
Zespół Chorzela Team nie przystąpił do rozgrywek
Tabela po 2 kolejce
l.p. | Nazwa drużyny | Ilość meczy | Punkty | Bramki |
1 | Tatra Stachowizna | 2 | 6 | 6:0 |
2 | Warsztaty | 1 | 3 | 7:0 |
3 | Tytan Łankiejmy | 1 | 1 | 1:1 |
4 | Warpuny | 2 | 1 | 1:3 |
5 | Sklep Oleńka | 1 | 0 | 0:4 |
6 | MKS Korsze | 1 | 0 | 0:7 |
7 | Sokół Garbno | 0 | 0 | 0:0 |
Klasyfikacja strzelców:
- 2 – Kajak (Tatra), Pikała (Warsztaty)
REKLAMA
opublikowano: 2013-12-16, © Jarosław Pieniak,
2070