Reszel - Reszelska Liga Halowa 2013/2014
RESZELSKA LIGA HALOWA - I KOLEJKA
I KOLEJKA 30 listopada 2013 r.
II Liga - godz. 16.00
- •- MKS Junior Korsze - pauza
- •16.00 – Junior Orlęta – Zespół Szkół
- •16.25 – Zamek – OSP Reszel
- •16.50 – Atomówki – Junior Młodszy Korsze
- •17.15 – Romix - Garbno
Wyniki 1 kolejki rozgrywek
Nazwa drużyny – Nazwa drużyny | Wynik |
MKS Junior Korsze – Petrimex Korsze | przełożony |
Junior Orlęta – Zespół Szkół Markisz, Pyrczak po 1 oraz Murawski 2 | 2:2 |
Zamek – OSP Reszel Wasilewski 1 oraz Jaśkiewicz 2, Adamiak 1 | 1:3 |
MKS Atomówki – MKS Junior Młodszy Korsze Juraniec 4, Gąsiorowski 3, Stadnyk, Gomoła, Jędrzejowski po 1 | 0:10 |
Romix – Sokół Garbno Pikulski 2,Modzel, Bieluń, Wiensław po 1 oraz Harasim, Marczak po 1 | 5:2 |
Tabela po 1 kolejce
l.p. | Nazwa drużyny | Ilość meczy | Punkty | Bramki |
1 | MKS Junior Młodszy Korsze | 1 | 3 | 10:0 |
2 | Romix | 1 | 3 | 5:2 |
3 | OSP Reszel | 1 | 3 | 3:1 |
4 | Junior Orlęta | 1 | 1 | 2:2 |
5 | Zespół Szkół Reszel | 1 | 1 | 2:2 |
6 | Zamek | 1 | 0 | 1:3 |
7 | Sokół Garbno | 1 | 0 | 2:5 |
8 | MKS Atomówki Korsze | 1 | 0 | 0:10 |
9 | MKS Junior Korsze | 0 | 0 | 0:0 |
10 | Petrimex Korsze | 0 | 0 | 0:0 |
Klasyfikacja strzelców:
- 4 – Juraniec (MKS Junior Młodszy)
- 3 – Gąsiorowski (MKS Junior Mł.)
- 2 – Jaśkiewicz (OSP), Murawski (ZS), Pikulski (Romix)
I Liga - godz. 18.00
- •18.00 – Warsztaty – Oleńka Kętrzyn
- •18.35 – Wilkowo - Warpuny
- •19.15 – Łankiejmy – Chorzela - przełożony
- •19.50 – MKS Korsze – Sokół Garbno - przełożony
Wyniki 1- kolejki rozgrywek
Nazwa drużyny – Nazwa drużyny | Wynik |
Warsztaty – Sklep Oleńka | przełożony |
Tatra Stachowizna – Warpuny Grabowski Mariusz, Grabowski Adam po 1 | 2:0 |
Tytan Łankiejmy - Chorzela | przełożony |
MKS Korsze – Sokół Garbno | przełożony |
Tabela po 1 kolejce
l.p. | Nazwa drużyny | Ilość meczy | Punkty | Bramki |
1 | Tatra Stachowizna | 1 | 3 | 2:0 |
2 | Warpuny | 1 | 0 | 0:2 |
3 | MKS Korsze | 0 | 0 | 0:0 |
4 | Sokół Garbno | 0 | 0 | 0:0 |
5 | Chorzela | 0 | 0 | 0:0 |
6 | Warsztaty | 0 | 0 | 0:0 |
7 | Tytan Łankiejmy | 0 | 0 | 0:0 |
8 | Sklep Oleńka | 0 | 0 | 0:0 |
Klasyfikacja strzelców:
- 1 – Mariusz Grabowski (Tatra), Adam Grabowski (Tatra)
REKLAMA
opublikowano: 2013-12-02, © Jarosław Pieniak,
2683
Komentarze
Do II ligi dołączył zespół Petrimex Korsze, więc w pierwszym meczu o 15.45 zmierzy się MKS Junior Korsze z Petrimexem Korsze