Reszel - Reszelska Liga Halowa 2013/2014
RESZELSKA LIGA HALOWA V i VI KOLEJKA
RESZELSKA LIGA HALOWA 18 stycznia 2014 r.
II Liga - godz. 16.10 - VI KOLEJKA
- 16.10 – Junior Orlęta – Romix Junior Mł.
- 16.40 – Zamek - Atomówki
- 17.05 – Zespół Szkół – MKS Junior Mł.
- 17.30 – MKS Junior – Błękitni Jeżewo
- – Petrimex – OSP – przełożony na 25.01.
I Liga - godz. 18.00 – VII kolejka
- 18.00 – Romix – Sokół (zaległy)
- 18.35 – Oleńka - Sokół
- 19.15 – Warpuny - Warsztaty
- 19.50 – Tytan - Tatra
- 20.20 – Romix - MKS
Wyniki 5 kolejki rozgrywek Reszelskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej Reszel 11.01.2014r.
II Liga
Nazwa drużyny – Nazwa drużyny | Wynik |
Atomówki - Junior Orlęta | 0:5 vo |
Romix Junior Mł – MKS Junior Ciski oraz J.Miłek 3, Czyrski 5 | 1:8 |
MKS Junior Mł – OSP Gąsiorowski 2, Juraniec 3 oraz Jaśkiewicz 1, Brygoła 1, Krupczak 1 | 5:3 |
Zamek – Petrimex Koziak 1 | 0:1 |
Jeżewo Błękitni – Zespół Szkół Liman 1, Rypina 1 | 2:0 |
Tabela po 5 kolejce
l.p. | Nazwa drużyny | Ilość meczy | Punkty | Bramki |
1 | MKS Junior Korsze | 5 | 15 | 32:5 |
2 | OSP Reszel | 5 | 12 | 23:9 |
3 | MKS Junior Młodszy Korsze | 5 | 11 | 26:6 |
4 | Junior Orlęta Reszel | 5 | 8 | 12:6 |
5 | Zespół Szkół Reszel | 5 | 8 | 9:6 |
6 | Petrimex Korsze | 5 | 7 | 3:9 |
7 | Junior Mł. Romix Reszel | 5 | 4 | 10:25 |
8 | Jeżewo Błękitni Garbno | 5 | 3 | 5:19 |
9 | Zamek Reszel | 5 | 2 | 6:14 |
10 | MKS Atomówki Korsze | 5 | 0 | 1:26 |
Klasyfikacja strzelców:
- 15 – Czyrski (MKS Junior)
- 13 –Jaśkiewicz (OSP),
- 9 - Juraniec (MKS Junior Mł.),
- 8 – Gąsiorowski (MKS Junior Mł.),
- 6 – Miłek (MKS Junior)
- 5 – Jędrzejewski (MKS Junior Mł.), Sawicki (MKS Junior)
Wyniki 6 - kolejki rozgrywek Reszelskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej Reszel – 11.01.2013
I Liga
Nazwa drużyny – Nazwa drużyny | Wynik |
MKS – Oleńka | 0:5 vo |
Warsztaty – Tytan Bochno 2, Pikała 2, Zubrycki 2 oraz Romanowski 1 | 6:1 |
Tatra – Romix M.Grabowski 2, Kajak 1, Rałowiec 1 | 4:0 |
Sokół – Warpuny Solecki 2, P.Piwiszkis 2, Buczyński 1, Wołowiec 1 oraz Wójcik 1, | |
Kuleszo 1, Nowicki 1, Widejko 1 | 6:4 |
Tabela po 6 kolejce
l.p. | Nazwa drużyny | Ilość meczy | Punkty | Bramki |
1 | Warsztaty Reszel | 6 | 15 | 27:7 |
2 | Sokół Garbno | 5 | 12 | 25:10 |
3 | Tatra Stachowizna | 6 | 12 | 17:9 |
4 | Tytan Łankiejmy | 6 | 11 | 30:13 |
5 | Romix Reszel | 5 | 7 | 11:13 |
6 | Warpuny | 6 | 5 | 16:20 |
7 | Sklep Oleńka | 6 | 4 | 13:23 |
8 | MKS Korsze | 6 | 0 | 4:48 |
Klasyfikacja strzelców:
- 10 – Romanowski (Tytan)
- 9 - Pikała (Warsztaty),
- 7 - Piwiszkis (Sokół),
- 6 - Zubrycki (Warsztaty), Solecki (Sokół),
- 5 – Krajewski (Tytan), Buczyński (Sokół),
- 4 –Jankiewicz (Warsztaty), Jutal (Tytan), Sawicki (Tytan), Sochacki (Sokół), Paszkowski (Warpuny), Ślązak (Romix)
REKLAMA
opublikowano: 2014-01-14, © Jarosław Pieniak,
1745