Reszel

Reszel - miasteczko na Warmii

Przysłowia ludowe: Gdy październik mokro trzyma, zwykle potem ostra zima.

Restauracja Rycerska

Reszel - Wydarzenia_szkolne

Wycieczka do kina

W słoneczną środę 16 czerwca bieżącego roku klasy 2TDA,1TGD oraz 2TG wraz z wychowawcami p. Danutą Machnio, p. Leszkiem Gamdzyk i p. Krzysztofem Jelisiejewem uczestniczyły w wycieczce do kina „Helios” w Olsztynie.

Punktualnie o godz. 7:30 zebraliśmy się przed szkołą, już o 7:50 wyruszyliśmy do Olsztyna a dokładnie o 9:06 byliśmy w kinie. Szybko zajęliśmy miejsca w sali kinowej a po chwili zgasły światła. Wybraliśmy się na film pt. ,,Obecność 3: Na rozkaz diabła'. Film, oparty na faktach, opowiadał o morderstwach spowodowanych przez mroczne nieznane siły z którymi muszą się zmierzyć badacze spraw paranormalnych Edem i Lorraine Warren.

Później były już tylko intensywne emocje i nieustanne napięcie. Aby je później odreagować po seansie ruszyliśmy po zakupy. Na szczęście nasze serca i portfel- wytrzymały. Około godziny 14 szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.

To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej: radość, dobry humor i wrażenia po obejrzanym filmie. Emocje związane z filmem pozostały w nas do późnego popołudnia.

REKLAMA

opublikowano: 2021-06-18, © Anastasia Scheiba,

443

ostatnie artykuły z tego działu:

 fot. Organizatorzy
fot. Organizatorzy