Reszel

Reszel - miasteczko na Warmii

Przysłowia ludowe: Jeżeli w św. Piotra w lutym ciepło służy, do Wielkanocy zima czasy swe przedłuży.

Reszel - Ludzie znani i szanowani

"KTO ŚPIEWA TEN DWA RAZY SIĘ MODLI..."

22 listopada w liturgii Kościoła obchodzi się Wspomnienie św. Cecylii. Jest to jednocześnie święto wszystkich kultywujących muzykę sakralną.

Z tego też powodu składamy wszystkim członkom CHÓRU PARAFIALNEGO w Reszlu najlepsze życzenia, abyście jak najdłużej śpiewali i swoimi głosami MSZE ŚW. upiększali.

Szczególne podziękowania należą się Mistrzowi Panu Piotrowi Strzyżewskiemu, że przez tyle lat, bacznie trenuje głosy chórzystów.

ŚPIEWAJCIE JAK NAJDLUŻEJ!

Takie życzenia należą się też SCHOLI "INIGO" ze Świętej Lipki, która również upiększa swoim śpiewaniem Msze Św. w SANKTUARIUM N .M .P.

KIEROWNIKOWI - P.SŁAWKOWI MAJ życzymy, aby wytrwał w tym co robi jak najdłużej, bo młodzież tego potrzebuje.

ŚPIEWAJCIE NA CHWALĘ PANA.

W imieniu mieszkańców Reszla

REKLAMA

opublikowano: 2007-11-21, © Beata Kilanowska,

3779

Komentarze

Podpisuję się pod tym artykułem, pod podziękowaniami i gratulacjami. Dziękuję autorowi wiadomości. Jestem pełna podziwu i zachwytu nad całością repertuaru w wykonaniu Chóru Parafialnego w Reszlu - nie kadzę. Zapewne nie jestem jedyną osobą, która chciałaby podziękować Tym Wszystkim, którzy choć w najmniejszym stopniu przyczyniają się do brzmienia głosów prawdziwie anielskich. Wspominam w modlitwie Tych, którzy odeszli do Pana.. i raduje się dusza moja, że ciągle są godni Zastępcy. Mistrzu - dużo zdrowia i nadal nie słabnącego zapału w realizacji podejmowanych co raz to nowych wyzwań. Dobrze, że jesteście !!! Na chwałę Bożą Kochani!!!!!
Wszyscy goście obecni na moim ślubie pytali, skąd przywieźliśmy tak profesjonalny chór i nie mogli uwierzyć, że to lokalny chór parafialny... Jeszcze raz Bóg Wam zapłać za Wasze serca, które wkładacie w śpiew...
Bóg Zapłac za ciepłe słowa dla Scholi INIGO. Wielkie słowa uznania dla Reszelskiego Chóru. Wszyscy tworzymy jedno,bo jedno czynimy, chwalimy Pana swoim śpiewem. Szczęść Boże Wszystkim.Tym co śpiewaja i tym co słuchają.
"Są chwile, co długo w pamięci zostają,
I choć czas płynie same nie mijają,
Są też głosy, które raz usłyszane,
Nigdy nie będą przez nas zapomniane..."
Serdeczne podziękowanie za przepiękną oprawę uroczystości naszych zaślubin, za cudowne "Alleluja", które rozbrzmiewa w naszych sercach oraz moc najpiękniejszych życzeń składaja: Kasia i Andrzej Drabik

ostatnie artykuły z tego działu:

Chór Reszelski fot. archiwum MOK
fot. archiwum MOK
Chór Reszelski
Chór Reszelski fot. archiwum MOK
fot. archiwum MOK
Chór Reszelski
Chór Reszelski fot. archiwum MOK
fot. archiwum MOK
Chór Reszelski
Schola INIGO - Św. Lipka fot. archiwum MOK
fot. archiwum MOK
Schola INIGO - Św. Lipka