Reszel

Reszel - miasteczko na Warmii

Przysłowia ludowe: Jak się święty Jan obwieści, takich będzie dni trzydzieści.

Jesteś tu: strona główna < Różne <

Reszel - Różne

Kryteria wyboru bukmachera na piłkę nożną

Współczesna rywalizacja to nie tylko bierna obserwacja zmagań na arenach międzynarodowych. Obecnie możesz aktywnie uczestniczyć w rywalizacji swoich ulubionych drużyn. Choć nie będziesz biegać po murawie, to możesz typować zwycięzców poszczególnych pojedynków. Jak wybrać bukmachera?

Bukmacherzy na piłkę cieszą się dużym zainteresowaniem, a to ze względu na liczbę fanów futbolu. Choć nie brakuje chętnych do obstawiania wyników w rozgrywkach koszykówki, hokeja czy dyscyplin indywidualnych, to piłka nożna jest najbardziej popularnym ze sportów. Nie dziwi więc fakt, że bukmacherzy zachęcają do skorzystania z ich oferty i typowania wyników meczów piłki na trawie. Zobacz, na co warto zwrócić uwagę, wybierając bukmachera.

Bonusy powitalne – poznaj dostępne oferty

Bukmacherzy na piłkę przyciągają uwagę oferowanymi bonusami. Zawsze warto wziąć je pod uwagę przy wyborze konkretnej firmy. Możesz wykorzystać od kilkudziesięciu złotych na pierwsze typy do kwot przekraczających tysiąc złotych. Daje to Ci czas na zapoznanie się z mechanizmami obstawiania, a także masz okazję na „rozgrzewkę”, jeśli to Twoja pierwsza przygoda z zakładami bukmacherskimi.

Wraz z wejściem w życie ustawy hazardowej, wielu legalnych bukmacherów przygotowało atrakcyjne oferty promocyjne. Możesz dostać środki do dyspozycji już za samą rejestrację. Wysokość bonusu często powiązana jest także z kwotą, którą wpłacisz na swoje wirtualne konto. Na rynku funkcjonuje ponad trzydziestu legalnych bukmacherów i wielu z nich oferuje atrakcyjne promocje dla nowych graczy.

Doświadczony gracz zwraca uwagę na szerokość oferty

Część osób specjalizuje się w danych dyscyplinach sportowych. Bukmacherzy na piłkę oferują dostęp nie tylko do najważniejszych lig w Europie jak np. Premier League czy Serie A, ale także do niższych lig. Dzięki temu masz szansę obstawiać także drużyny z pierwszej ligi i niższych etapów rozgrywek.

Doświadczony gracz doceni szerokość oferty, a także wysokość kursów. Takie osoby mają swoje taktyki, a bukmacherzy na piłkę dają tę możliwość, że umożliwiają np. typowanie pewnych zdarzeń lub obstawianie LIVE. Zwykle są to wydarzenia niszowe jak np. rzuty rożne czy czerwone kartki. Nie każdy podjąłby się takiego wyzwania.

Bukmacherzy na piłkę oferują różne możliwości typowania. Jeśli jesteś początkującym graczem, być może liczba rzutów rożnych nie będzie dla Ciebie najważniejsza. W sytuacji, gdy Twoja wiedza i doświadczenie pozwalają na tak precyzyjne obstawienia, z pewnością docenisz taką możliwość.

Znajdź swoje źródło wiedzy

Zarówno początkujący gracze, jak i ci bardziej doświadczeni korzystają z różnych źródeł informacji. Dzięki nim można dobrze przygotować się do każdych rozgrywek, sprawdzić składy, a przede wszystkim, to kiedy mecze będą rozgrywane. Jeśli chcesz mieć wszystko pod ręką i w jednym miejscu zobacz MULTITERMINARZ wszystkich zbliżających się meczów. W ten sposób zawsze będziesz na bieżąco, co ułatwi zaplanowanie zakładów.

Poznaj wysokość kursów

Wysokość kursów to podstawowy parametr, który przede wszystkim jest ważny zarówno dla okazjonalnych graczy, jak i tych typujących regularnie. Jest to ważne np. w kontekście podatków. W przypadku legalnych bukmacherów wynosi on 12%. Atrakcyjny kurs może nieco zrekompensować konieczność odprowadzenia daniny, a dzięki temu potencjalny zysk może być nieco wyższy.

Wiarygodność i wypłacalność bukmachera

Bukmacherzy na piłkę powinni być wiarygodni i wypłacalni. Jednak jak się upewnić, że tak faktycznie jest? Przede wszystkim zacznij od sprawdzenia, czy dana firma znajduje się na liście legalnych bukmacherów Ministerstwa Finansów. W ten sposób minimalizujesz ryzyko potencjalnych problemów z wypłatą wygranej. W przypadku, gdy podmiotu brakuje w zestawieniu, może się zdarzyć, że wszystkie Twoje pieniądze znikną np. na skutek upadłości lub kradzieży. Obecność na liście MF ogranicza potencjalne ryzyko utraty środków.

Firmy znajdujące się na liście Ministerstwa Finansów są prześwietlane i muszą uzyskać licencję, o którą nie jest tak łatwo. Organ rządowy jest więc pierwszym weryfikatorem, który weryfikuję bukmacherów pod kątem bezpieczeństwa i szeregu innych wytycznych. Dopiero po spełnieniu warunków, firma może uzyskać zgodę na prowadzenie zakładów. Co więcej, legalni bukmacherzy najczęściej dbają o swoją reputację i zależy im na transparentności i bezpieczeństwie wszystkich graczy.

Bukmacherzy na piłkę często zastrzegają możliwości ustalania indywidualnych limitów na koncie graczy. Firmy, które wyróżniają się na rynku, mają je jednak bardzo wysokie. Dzięki temu doświadczeni gracze mogą obracać większymi środkami, a to daje szansę na pokaźne nagrody w wypadku wygranej.

Proces rejestracji

Bukmacherzy na piłkę maksymalnie upraszczają całą procedurę założenia konta. Celem jest umożliwienie graczom przystąpienia do typowania w możliwie krótkim czasie. Niedopracowany formularz może być przyczyną sporych strat tj. rezygnacji z założenia konta. Reklamy wzbudzają zainteresowanie, ale trudna lub niejasna procedura są powodem, które zniechęcają do przejścia przez formalności.

Równie ważna, co rejestracja jest także możliwość wpłaty depozytu. Jeśli procedura jest skomplikowana i czasochłonna, to niecierpliwi gracze mogą porzucić swój zamiar, a to potencjalne straty dla bukmacherów. Większość topowych firm ma dopracowane formularze rejestracji i sposób deponowania środków. Dzięki temu masz pewność, że w kilka chwil możesz mieć dostęp do platformy i obstawić wynik zbliżającego się meczu.

Wygoda użytkowania

Z licznych badań dostępnych w Internecie wynika, że najwięcej użytkowników korzysta z urządzeń mobilnych. Nie ma czemu się dziwić, bo smartfona masz zawsze pod ręką. Zwróć uwagę czy bukmacherzy na piłkę poza platformą dostępną z poziomu przeglądarki, oferują także wygodną aplikację. Dzięki temu możesz mieć dostęp do swojego konta zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Równie prosto sprawdzisz swoje kupony, a także wytypujesz kolejne rezultaty meczów.

Futbolowe święto

W listopadzie i grudniu Katar będzie gospodarzem piłkarskich Mistrzostw Świata. Bukmacherzy na piłkę szykują się do tego wydarzenia, podobnie jak miliony fanów futbolu na całym świecie. Najlepsze reprezentacje z całego świata zmierzą się o najcenniejsze piłkarskie trofeum. Wśród gwiazd, które prawdopodobnie po raz ostatni staną o nie w szranki, będą Messi, Ronaldo czy Lewandowski.

Piłkarską ucztę zakończy wielki finał, który rozegrany zostanie 18 grudnia. Choć w naszej strefie klimatycznej będzie zima, to nie zabraknie gorących emocji. Gracze obstawiający wyniki z pewnością zacierają ręce. Prawdopodobnie również Ty zastanawiasz się nad tym, kto uniesie puchar w geście triumfu. Z pewnością to elektryzujące wydarzenie, które bukmacherzy na piłkę będą aktywnie promować.

Bukmacherzy na piłkę – na co zwrócić uwagę?

Dla Ciebie ważne mogą być kursy, a ktoś inny będzie poszukiwał możliwości typowania szczegółów, jak np. żółtych kartek. Istnieje jednak grupa informacji, które zawsze warto sprawdzić.

Przy wyborze bukmachera zwróć uwagę na:

  • legalność,
  • bezpieczeństwo,
  • promocje,
  • kursy,
  • sposób obstawiania zakładów (strona www, aplikacja),
  • obsługa klienta,
  • znajomość firmy.

Dużym zainteresowaniem cieszą się zakłady LIVE. Dzięki nim możesz na bieżąco typować wyniki i inne zdarzenia, które mają miejsce na murawie. Jeśli jest duże prawdopodobieństwo, że Twój typ się nie sprawdzi, zakłady LIVE mogą odwrócić sytuację. Jednocześnie taka możliwość jest bardzo interesująca i emocjonująca, a to dodaje pikanterii.

Bukmacherzy na piłkę to firmy, które dają Ci możliwość typowania wyników spotkań piłkarskich. Zwykle nie ograniczają się tylko do futbolu i umożliwiają obstawianie wielu innych dyscyplin. Jeśli jednak interesuje Cię piłka nożna, to dobry bukmacher daje sporo rozwiązań. Możliwość typowania zdarzeń, obstawianie LIVE czy niższych lig to wygodny sposób, abyś rozwinął swoje zainteresowanie sportem. Jesteś gotowy do gry? Działaj!

Przeczytaj również: Szukasz nowych wyzwań? Rozgrywki umysłowe — sukcesy olsztyńskich szachistów

REKLAMA

opublikowano: 2022-06-28, © ,

8

ostatnie artykuły z tego działu:

 fot.
fot.