Reszel

Reszel - miasteczko na Warmii

Przysłowia ludowe: Gdy zbyt długo złota jesień trzyma nagle przyjdzie zima

Reszel - Informacje i wydarzenia

Dobry wybór wózka wielofunkcyjnego

Odpowiedni wybór i zakup pierwszego pojazdu dla noworodka to nie lada wyzwanie, ponieważ na rynku sprzedaży dostępne są najróżniejsze wózki z różnymi udogodnieniami. Rodzice świadomi tej różnorodności dokładnie analizują jaki wózek będzie potrzebny ich dziecku. Najważniejszym czynnikiem jest to, czy wózek jest praktyczny i łatwy w obsłudze, ważne jest także, to czy jest to wózek do którego można dołączyć fotelik samochodowy.

Obecnie dostępne wózki to wózki wielofunkcyjne, w których skład wchodzi gondola, spacerówka oraz fotelik samochodowy, choć nie zawsze rodzice decydują się na tę opcję. Wózki wielofunkcyjne posiadają wiele udogodnień takie jak: podnoszone oparcie pod pleckami w gondoli, uchwyty na kubek, zapinany kosz na zakupy, wentylowana budka z filtrami UV, wysoka jakość użytych materiałów oraz wygodne spacerówki do wpinania w obie strony.

Wózek Riko Brano to wózek wielofunkcyjny produkcji polskiej, idealny dla dziecka już od urodzenia. Idealnie łączy w sobie dwa przeciwne style nowoczesny oraz retro. Gondola wózka jest szeroka i wygodna, taka jaka powinna być dla nowonarodzonego dziecka. Posiada regulowane oparcie, którego sterowanie znajduje się po zewnętrznej stronie wózka. System ten na pewno jest łatwiejszy w obsłudze, niż regulacja oparcia wewnątrz gondoli. Do stelaża wózka można dopasować dedykowany fotelik samochodowy Riko, który będzie pasował stylem do całego wózka. Cztery koła wózka są pompowane, skrętne z możliwością zablokowania przednich kół. Koła wózka są dodatkowo amortyzowane, dlatego nierówna, wyboista droga nie jest dla Riko wielkim problemem. Amortyzację można ustawić na twarde podłoże, jak i na miękkie, wtedy wózek nie podskakuje na płaskiej powierzchni.

Riko Brano wyposażony jest w hamulec nożny, dzięki czemu wygodnie można zatrzymać wózek pod różnym kątem pochylenia wózka. Kosz na zakupy jest pojemny, można do niego włożyć do 5 kg zakupów, dodatkowo w celu ochrony przed brudem kosz jest zapinany na zamek. Wózek posiada w zestawie wiele dodatków takich jak: moskitiera, folia na deszcz, torba do wózka oraz pokrowiec na nóżki dziecka.

REKLAMA

opublikowano: 2018-09-18, © Artykuł sponsorowany,

4831

ostatnie artykuły z tego działu:

REKLAMA

fot. Artykuł sponsorowany