Reszel

Reszel - miasteczko na Warmii

Przysłowia ludowe: Styczeń, styczeń wszystko studzi – ziemię, bydło, ludzi

Restauracja Rycerska

Reszel - Informacje_i_wydarzenia

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku Olsztyn-Mazury?

Chociaż wypożyczalnie cieszą się ogromną popularnością, to ciągle wiele osób obawia się, że koszty wynajmu samochodu są wysokie i przekraczające ich możliwości finansowe. Z jakim wydatkiem wiąże się wynajem auta na lotnisku Olsztyn-Mazury?

Wypożyczalnia na lotnisku

Na lotnisku Olsztyn-Mazury klienci znajdą wypożyczalnię carfree.pl. Jest to firma obejmująca swoim zasięgiem cały kraj. Klienci mogą więc liczyć na szeroki wybór pojazdów i elastyczną ofertę. Wypożyczalnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując samochody różnych segmentów w różnych cenach i w doskonałym stanie technicznym. Przy wynajmie krótkoterminowym nie obwiązuje kaucja i limit kilometrów, a warunki współpracy są przejrzyste. Klienci mają do wyboru najem krótko, średnio i długoterminowy. W wielu przypadkach firma oferuje korzystne rabaty.

Koszt wypożyczenia ekonomicznego auta

Jakie samochody znajdziemy w ofercie wypożyczalni samochodów w Olsztynie? Ile to kosztuje? Najczęściej poszukiwane są miejskie auta. Łatwo je parkować, są zwrotne i tanie w użytkowaniu. Koszt ich wynajmu uzależniony jest od długości obowiązywania umowy. Za model Ford Fiesta z segmentu B zapłacimy 99 zł za dobę przy wynajmie do 14 dni. Za kolejne dni zapłacimy już tylko 98 zł za dobę. Wypożyczenie samochodu na miesiąc zmniejsza koszt do 68,33 zł za dobę. Za Mitsubishi SpaceStar Segment A zapłacimy 95 zł za dobę. Powyżej 15 dni to koszt 89 zł za dobę, a przy wynajmie na miesiąc cena spada do 59 zł za dobę.

Pozostałe auta

W ofercie wypożyczalni znajdują się także auta z innych segmentów. Przykładem jest Nissan Qashqai SUV. Koszt jego wypożyczenia to 189 zł za dobę. Powyżej 14 dni spada on do 179 zł a przy wynajmie miesięcznym do 102 zł za dobę. MAZDA 6 Segment D to wydatek 199 zł za dobę. Powyżej 14 dni zmniejsza się on do 179 zł, a przy wynajmie na miesiąc trzeba zapłacić po 125,63 zł za dobę. Więcej kosztują auta z segmentu D Premium. Volvo XC60 D4 Automat to wydatek rzędu 319 zł za dobę. Powyżej 14 dni cena wynosi 279 zł, a w przypadku miesiąca dzienny koszt to 199 zł. Im bardziej prestiżowe auto, tym cena wynajmu jest wyższa.

Wypożyczenie samochodu na lotnisku daje możliwość komfortowej jazdy wybranym modelem. Z pewnością warto rozważyć dłuższy okres wynajmu i skorzystać z niższej ceny.

REKLAMA

opublikowano: 2020-05-24, © materiał zewnętrzny,

668

ostatnie artykuły z tego działu:

REKLAMA

%s
fot. materiał zewnętrzny
ile-kosztuje-wypozyczenie-samochodu-na-lotnisku-olsztyn-mazury