Reszel

Reszel - miasteczko na Warmii

Przysłowia ludowe: Gdy zbyt długo złota jesień trzyma nagle przyjdzie zima

Restauracja Rycerska

Reszel - Informacje_i_wydarzenia

Wiosna za pasem! Przygotuj się na wiosenno-letnie wyprawy

Gdy z dnia na dzień za oknem wzrasta temperatura, a dzień staje się coraz dłuższy, większość z nas zaczyna myśleć o częstszych wyjściach z domu. Wiosna to idealny moment, by rozruszać się po zimie i wrócić do ulubionych aktywności fizycznych. Warto postawić na piesze wycieczki chodzenie po górach, czy wyjazdy pod namiot — z dala od zgiełku miasta, a blisko natury. To doskonały sposób na relaks i dbanie o swoją formę. 

Sprawdź swoją odzież i sprzęt!

Jeśli zazwyczaj spędzasz czas aktywnie i już teraz planujesz przyszłe wyprawy, to najwyższy czas na sprawdzenie swojej odzieży turystycznej. Warto przejrzeć ją i oszacować, czy wszystko dalej jest w dobrym stanie, a także czy mamy sprzęt i odzież na zaplanowane już wyprawy. Jeśli jest konieczność dokupienia czegoś, to można zrobić to korzystając ze sklepu online E-Pamir

Odzież na wiosenno-letnie wyprawy

Przygotowując się na letnie wycieczki, warto sprawdzić ofertę sklepów turystycznych i wybrać niezbędny sprzęt, który będzie nam towarzyszył w czasie zaplanowanych wojaży. Sklep E-Pamir oferuje odzież turystyczną, a także sprzęt turystyczny, wspinaczkowy, czy zimowy. Bogaty wybór asortymentu sprawia, że warto skorzystać z jego usług, robiąc różnorodne zakupy. Niezależnie od tego, czy będą to buty trekkingowe, czy może namiot. 

Przygotuj się do wyprawy

Po zadbaniu o niezbędny sprzęt, czas przejść do przygotowania się do wiosennych i letnich wypraw. Już teraz można zaplanować, w jakie miejsca pojedziesz pod namiot, a także które szlaki pokonasz w ramach pieszych wycieczek. Najwyższy czas, by postawić przed sobą ekscytujące wyzwania i skorzystać z pięknej pogody. 

Wcześniejsze zrobienie planu ułatwi przygotowanie się do wypraw, nie tylko pod względem sprzętu. Przydatna jest także wiedza o trasie, terminie, który nas interesuje oraz o miejscach, które znajdują się w pobliżu. W ten sposób można ułożyć w głowie cały plan wyprawy, zakładającej trekking, zwiedzanie okolicznych obiektów, czy noclegi — zarówno pod namiotem, jak i nie tylko. Warto zadbać o to już teraz, by wraz z nadejściem sprzyjających warunków od razu być gotowym do podboju szlaków!

REKLAMA

opublikowano: 2020-03-21, © materiał zewnętrzny,

836

ostatnie artykuły z tego działu:

REKLAMA

fot. materiał zewnętrzny